W związku z okresem przedświątecznym pragniemy poinformować naszych klientów że zamówienia które wpłyną do dnia 27.11.2022. zostaną zrealizowane i dostarczone do Świąt Bożego Narodzenia. Zamówienia złożone po tym czasie będziemy realizować systematycznie ale bez gwarancji dostawy do Świąt. Z poważaniem Miron Meble.
×

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Wersalki

Salon uważany jest za wizytówkę całego domu. To właśnie do tego pomieszczenia zapraszamy gości. Tutaj także spędzamy najwięcej czasu z rodziną. Salon powinien być funkcjonalny i dopasowany do potrzeb użytkowników. Ponadto przy wyborze mebli do salonu należy zwrócić uwagę na ich wygląd, który będzie spójny z innymi elementami aranżacji. Najważniejszym punktem salonu jest komfortowe miejsce wypoczynkowe, czyli wersalka, fotele oraz stolik. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór wersalek, które pomogą w stworzeniu przytulnego miejsca wypoczynkowego.

Nowoczesne wersalki w niskich cenach

Współczesne modele wersalek znacznie różnią się od swoich poprzedników. Tego rodzaju meble coraz częściej przypominają kanapy, jednak są uważane za bardziej eleganckie. Kupując wymarzoną wersalkę, należy zwrócić uwagę na jej wymiary i funkcjonalność, a także na materiał - jego fakturę i kolor. Ogromną zaletą rozkładanych wersalek jest ich wielofunkcyjny charakter. Wersalki zmieszczą się w każdym pomieszczeniu. Dostarczane przez nas wersalki rozkładane są na automacie wspomagającym. Wykonane zostały z drewna, płyt meblowych oraz wysokiej jakości tkanin obiciowych w różnych kolorach. Wersalki posiadają pojemny pojemnik na pościel. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Miron Meble. Wierzymy, że nasze wersalki oraz pozostałe meble dostępne w ofercie będą z Państwem przez wiele lat.

Wersalki