Opinie o Nas

O nas - MIRON MEBLE

 
Nasza firma specjalizuje się w detalicznej sprzedaży mebli przeznaczonych do każdego domu lub mieszkania. Oferujemy Państwu funkcjonalne systemy meblowe oraz wygodne meble tapicerowane. Ciekawe wzornictwo i atrakcyjna cena sprawiają, że są to „meble dla każdego”. Nasze propozycje umożliwiają harmonijną i kompleksową aranżację każdego wnętrza, pozostając w zgodzie z najnowszymi trendami i zapewniając komfort użytkowania. 

Sklep meblowy

MIRON MEBLE

Firmę charakteryzuje duża elastyczność oferty, dbałość o Klienta, przystępne ceny oraz dogodne warunki ratalne.  

Polecamy systemy mebli pokojowych, które można dowolnie konfigurować dzięki dużej różnorodności elementów oraz odpowiedniej konstrukcji. Systemy zbudowane modularnie gwarantują uniwersalność, mogą zatem zmieniać się wraz z upodobaniami właścicieli. Oferujemy meble w szerokiej gamie wykończeń, wzorów i kolorów. 

     Ofertę mebli tapicerowanych charakteryzuje bogaty wybór materiałów obiciowych, różnorodne wybarwienia dodatków z drewna i płyt meblowych. Klasyczna stylistyka kryje w sobie ciekawe rozwiązania techniczne zapewniające wyjątkową wygodę użytkowania. Pragniemy stworzyć efektowne dekoracje w domach naszych Klientów i wprowadzić wraz z nimi wyjątkowy, ciepły klimat.