Opinie o Nas
Frankhauer Poduszka Zero Waste w 100% z recyklingu
  • Frankhauer Poduszka Zero Waste w 100% z recyklingu

Frankhauer Poduszka Zero Waste w 100% z recyklingu

34,00 zł
Brutto * Dostawa w ciągu 14-21 dni
Ilość

DARMOWA DOSTAWA

  • ZWROT DO 14 DNI ZWROT DO 14 DNI
  • BEZPIECZNY TRANSPORT BEZPIECZNY TRANSPORT
  • ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, ZAMÓW: 796 840 789 ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, ZAMÓW: 796 840 789

Poduszka Zero Waste stanowi idealną równowagę pomiędzy bezkonkurencyjnym komfortem a nowoczesnym podejściem do wykorzystywania materiałów. W jej wnętrzu znajdują się ścinki materiałów - produkt pozyskiwany bez jakiejkolwiek obróbki chemicznej z resztek powstałych przy produkcji materacy.

Dzięki takiemu zabiegowi, zamiast wyrzucać niepotrzebne elementy, wykorzystujemy je i niwelujemy wprowadzanie odpadów do środowiska. Poduszka Zero Waste to dowód na to, że komfort snu nie musi oznaczać kompromisu w kwestii wykorzystywania dostępnych surowców. Jest to produkt, który podkreśla nowoczesne podejście do ponownego wykorzystywania materiałów, dając im nowe zastosowanie i znaczenie. Każda poduszka Zero Waste to gwarancja doskonałego wykonania i kreatywnego podejścia do produkcji.

Śpij spokojnie, wiedząc, że Twoja poduszka jest nie tylko niezwykle komfortowa, ale również wytworzona z materiałów, które odciążają środowisko. Wybierając nasze poduszki, decydujesz się na innowacyjne i praktyczne rozwiązania dla swojego domu. Odkryj na nowo przyjemność snu z poduszką Zero Waste.

Frankhauer
2695

Opis

Gwarancja
2 lata
Twardość
miękki H1
Producent
Frankhauer
Wkład
Ścinki pokrowców
Wybierz rozmiar
40 x 40
Wysyłka
24h